Je stará? Zbavte se jí!!! (pro muže)


POZOR!!! Toto je řetězový mail (pouze pro muže)Nazdar potentní-potencionální účastníku, tento řetězový mail byl nastartován pro potentní muže -přesně jako jsi ty-, aby se jejich sexualní život stal ješte více vzrušujícím. Na rozdíl od ostatních řetězových mailů Tě tento nebude stát vůbec nic.

Můžeš jenom získat!!!

Jednoduše pošli kopii tohoto mailu svým sedmi nejlepším kamaradům, kteří jsou zrovna takoví "vostří hoši" jako jsi ty. Před odesláním připiš svoje jmeno na poslední místo na konci tohoto mailu uvedeného seznamu a první jméno škrtni.

Potom zabal svoji manželku, přítelkyni či partnerku do velké krabice (nezapomeň na díry ve víku, aby se neudusila) a krabici pak pošli poštou tomu, kdo je na prvním míste seznamu.

V okamžiku, kdy se dostaneš na první místo seznamu ty sám, obdržíš poštou 7 na 7 žen, což znamená 823.543 kusů. Dle statistického normálního rozdělení musí být v tomto souboru minimálně 0,5 Miss Švýcarska, 2,5 modelky, 463 nymfomanky, 3.234 skutečně hodně perverzních žen, nejméně 20.198 multiorgastických žen a 40.396 bisexuálek.

Což je, dohromady vzato, 64.294 žen, které jsou stoprocentně žhavější než ten šrot, který jsi odeslal ty!!!

Ale to nejlepší teprve přijde:
Tvoje stará mezi nimi z a r u č e n ě nebude!!!

V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEPŘERUŠUJ ŘETĚZEC !!!!!!!

Muž, který poslal mail pouze 5 místo 7 svým kamarádům, dostal poštou zpátky svoji starou včetně jejího umulousaného kostkovaného župánku a trvale migrény. Zároveň se odstěhovala top modelka, která u něho bydlela od doby, kdy odeslal svoji starou. A co víc odstěhovala se k jeho nejlepšímu kamarádovi ze školních let (tomu mimochodem mail neposlal).

Zatímco píši tento mail, si chlapík, který byl o šest stupínků nade mnou, užil už s 837 zenami a leží s těžkým otlučením koulí v nemocnici. Mezi tím se před jeho pokojem nahromadilo dalších 452 krabic!!!!

MUSÍŠ MÍT JENOM TRPĚLIVOST !!!!!

Protože tohle je Tvoje jedinečná příležitost uvést Tvůj sexuální život naráz dopořádku. Už nikdy více nákladné pozvánky k pozdní večeři, už žádné strachy před triviálními kravinami, které musíš překousnout jenom proto, abys dostal svoji vyvolenou do postele, žádné podbízení se tchýni a už vůbec žádná nechutná slovíčka typu svatba, zásnuby atd, při kterých Tě polévá smrtelný pot (na zádech a v podpaží), při kterých ze studu zrudneš jako rak a při kterých lapeš po vzduchu ve smrtelném zápase.

Nerozmýšlej proto dvakrát a pošli ještě dnes tento řetězový mail svým sedmi nejlepším kamarádům.

To je divný, tady chybí těch sedm jmen. Vždyť tady před chvílí ještě byly!!!